Catering na svatbu

svatební catering na míru

Pomůžeme vám udělat váš výjimečný den ještě nezapomenutelnější. Nabízíme ten nejlepší možný zážitek od vynikajícího jídla až po dokonalé prostředí.

Co nabízíme:

Catering

Naše cateringové služby sahají od malých rautů až po velké svatební hostiny. Chápeme důležitost kvalitního jídla a výjimečného servisu a náš tým je odhodlán přesně to zajistit od prvního jídla novomanželů po poslední kousek dezertu. Nabízíme širokou škálu menu, včetně řízků, quesadill, salátů a miniburgerů. Rádi vám však připravíme i menu na míru podle vašich jedinečných preferencí a dietních potřeb.

Pronájem cateringového inventáře

Nabízíme také pronájem cateringového vybavení, jako jsou zapékací mísy, tácy, talíře, příbory, sklenice a další. Díky naší půjčovně můžete mít k dispozici vše, co potřebujete, aby vaše svatební hostina byla úspěšná.

Realizace a dovoz cateringu na místo vámi určené

Chápeme, že chcete, aby ve váš svatební den vše proběhlo hladce, a proto se o vše postaráme za vás. Připravíme jídlo, doručíme ho ve stanovený čas a zajistíme, aby bylo vše dokonale připraveno. Vy si pak už jen můžete užívat svou událost se svými blízkými.

Možnost zapůjčení prostor pro konání akcí přímo v naší restauraci

Kromě samotného cateringu můžete také využít prostor pro pořádání recepce přímo v naší restauraci. Náš salonek má kapacitu 35 osob, naše restaurace má kapacitu 80 osob a celá restaurace pojme až 120 osob. Díky našim prostorným a pohodlným prostorám si můžete být jisti, že vaše svatební hostina bude nezapomenutelná.

Umístění restaurace

Naše restaurace má výhodnou polohu nedaleko Brna, takže nás snadno najdete vy i vaši hosté. Díky naší centrální poloze si můžete být jisti, že vaše svatební hostina bude pro všechny vaše hosty snadno dostupná.

Kontaktujte nás

Máte-li jakékoli dotazy ohledně našich cateringových služeb nebo pronájmu prostor pro akce, neváhejte nám zavolat nebo napsat. Vždy rádi najdeme společný kompromis a poskytneme vám ty nejlepší služby. Děkujeme, že jste nás zvážili pro potřeby svatebního cateringu.

Nabídka cateringu

Cenové nabídky i složení celého cateringu tvoříme individuálně, ale pro lepší představu přibližných cen stačí rozkliknout a zobrazit si přiložený dokument.

Pokrmy lze libovolně kombinovat.

Pro jakékoliv dotazy zavolejte nebo napište a najdeme společný kompromis.

Jak to může vypadat?

Akcí jsme pořádali nespočet. Narozeniny, výročí, svatby, firemní akce atd. Pokud si chcete ušetřit nervy a čas, zavolejte nám, popište o jakou akci jde a společně vše vymyslíme.

svatební catering

Neváhejte nás kontaktovat pro vytvoření cateringové nabídky přímo pro Vás.

+420 773 773 293

(toto telefonní číslo slouží pouze pro objednávky cateringu, né na objednávky pro rozvoz)